אנחנו מבצעים שיתופי פעולה עם גופים ומוסדות שונים.
מבין שותפינו:

כותבים עלינו:

הכשרה למלווי מתנדבי שנת השירות

מחלקת שנת השירות של כנפיים של קרמבו היא יחסית צעירה. כחלק מכך, כל הזמן אנו מנסים לשפר את ההכשרות הניתנות לש”שנים ולמלווים שלהם.
בשנה זו לראשונה יש 5 מלווים לקומונות השונות. מצב זה דרש מאתנו לעלות רמה את ההכשרות הניתנות להם.
כמנהל המחלקה, חיפשתי מכון שיוכל להעביר הכשרה למלווים בתחום ליווי ודינאמיקה בקבוצה בדגש על קומונה וההיבטים שלה.
פרדס, בהובלתה של המנחה המקסימה שרון, ידעו מיד לאיזה הכשרה אני מכוון והתאימו לי הכשרה בת יומיים. כל הערה ובקשה להתאמות נוספות התקבלו בברכה על ידי שרון שיצרה בסופו של דבר הכשרה מעולה.
ההכשרה עברה בצורה מקצועית, תוך התאמה של שרון את התכנים לחברי הקבוצה. התכנים שעברו היו ברמה גבוהה ושרון כמנחה הייתה מצוינת, נעימה ושלטה בחומר.
אני ממליץ בחום על פרדס לכל מי שמעוניין לפתח את העובדים שלו, בטח בתחום החינוכי קבוצתי.
המחיר המשתלם, שלא בא על חשבון המקצועיות, מבליט אותם אל מול הכשרות דומות שעברתי במהלך חיי המקצועיים.
אשמח לפרט יותר בטלפון לכל המעוניין.

דניאל אופק,

מנהל מחלקת שנת השירות ‘כנפיים של קרמבו’

קרמבו
אנשי חינוך
סיורים ערכיים בפריפריה - חינוך לערכים

המלצה על פעילות משחק משימות בעיר העתיקה בירושלים

ברצוני להודות לכם על פעילות לנוער משחק משימות בעיר העתיקה בירושלים. לפעילות יצאו 42 נערים בכיתות ח’-י”א שעוסקים בתכני מנהיגות שונות במתנ”ס, כאשר העיקרית ביניהם היא השתתפותם בקורס מד”צים (מדריכים וחניכים).

הפעילות הייתה מותאמת לבני הנוער בגילאים השונים שיצאו לטיול, גילאי 13-16 כאשר כל אחד מהם מצא עצמו מחויב למשחק ומבצעו בדבקות ובהתלהבות. הנוער הרגיש את התחרותיות וראה בה דבר חיובי וחיוני למשחק כולם הביעו בו עניין רב.

המדריכים מטעמכם שהפעילו את המשחק, עמיר ושיר המקסימים, היו סבלניים ובעלי גישה נהדרת לבני הנוער שיצאו מותשים ומרוצים! לעניות דעתי, הנגשת המשחק לנוער באמצעות שימוש באמצעים טכנולוגיים הוא אחד מחוזקות הפעילות שמאפשרת לנערים להתחבר למשחק דרך ראיית העולם שלהם. האפשרות להסתובב בעיר עתיקה בירושלים בה ניתן להיעזר גם באנשים וגם במפה הופכת את המשחק לאפשרי.

לחלוטין נשתמש בשירותכם גם בהמשך! ישר כוח!

שירן עמיר, רכזת נוער

חוויות שוויץ רחובות

תודה על תהליך העבודה הציבורי שהנחתה טל מפרדס

לפני כשנה פנינו ל”פרדס” בבקשה לערוך אצלנו תהליך מחשבה ציבורי על החינוך החברתי בקיבוץ‏.

הקמנו צוות מהקיבוץ שיוביל את התהליך ויצאנו לדרך…

זכינו בטל, שהייתה קשובה, עניינית, בעלת ידע רב ונרחב על החינוך החברתי והובילה אותנו בצורה חכמה נעימה ומוצלחת לתוך ובתוך התהליך.

טל הגיעה לכל ישיבה כשהיא מצוידת בסבלנות, אסרטיביות וידיעה ברורה מה היא רוצה להשיג במפגש ולמרות שאנחנו חבורה שמתפזרת ידעה תמיד למקד אותנו ולהחזיר אותנו לנושא לשמו התכנסנו זאת לצד מתן מקום לפרוק תסכולים ולהעלות קשיים.

תודה!

נירית אשל

מנהלת חינוך חברתי-קיבוץ געתון

נהנים ממגוון הסדנאות של פרדס בשלוש השנים האחרונות

בשלוש השנים האחרונות הזמנתי מ”פרדס” סדנאות, ימי הכשרה ועיון לבני נוער ולצוות ההדרכה של מחלקת הנוער בבאר יעקב בנושאים שונים כגון: תפקיד מדריך הנוער, סדנאות מנהיגות למועצת הנוער, הקייטנה כזירה חינוכית ועוד.

כלל המדריכים שעובד מולי היו מקצועיים, יצירתיים, בעלי נסיון רב בהנחיית קבוצה והובלת תהליך חינוכי.

כבר בתהליך בניית ההכשרות היתה תמיד חשיבה משותפת, מקצועית, רצינית ואיכפתית. בימי ההכשרה עצמם, הדברים עבדו בצורה נפלאה, הן מבחינת הדינמיקה עם בני הנוער והן מבחינה מקצועית. העזרים היו מושקעים, המשחקים היו יצירתיים וכלל האמצעים בהם נעשה שימוש כולל דברים טכניים- פעלו ללא תקלות ובתזמון מצויין בהתאם ללו”ז.

אני ממליצה בחום למי שמעוניין בהכשרות ובסדנאות מקצועיות המועברות על ידי אנשי חינוך אמיתיים בעלי תוכן ועניין ליצור קשר עם “פרדס”.

אנחנו בוודאות נמשיך ונעבוד עימם גם בעתיד.

רונה עמרם נתיב

מנהלת מח’ הנוער

באר יעקב

ליצירת קשר ופרטים נוספים:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מערכי שיעור ותוכן בחינם!

דילוג לתוכן