סיורים ומשחקי משימות

סיורים מרתקים ומעמיקים ומשחקי משימות מאתגרים ברחבי הארץ, שמצליחים להעביר מסרים ודיונים מעניינים, תוך כדי חוויה והיכרות עם מקומות חדשים בארץ. אנחנו מאמינים שאת המציאות כדאי להכיר בשטח - דרך הרגליים והעיניים

חדש! במיוחד לתקופת הקורונה!

סיור וירטואלי בעיר חיפה!

בהתאם להנחיות העדכניות, בהם הפעילות החינוכית מתבצעת מול המסך – הכנו עבורך יום ערכי-וירטואלי בנושא פערים חברתיים!
את היום אנו מעבירים בסיור בתחנות השונות בעיר חיפה!
זוהי עיר מרתקת ומלאה בסוגיות חברתיות, שיוצרות מעין מיקרו-קוסמוס לחברה הישראלית

סיורים בירושלים

 1. משחק המשימות בירושלים – דרך משימות ניווט והפעלות שונות מכירים החניכים את ירושלים העתיקה. הפעילות עוסקת בקדושת העיר, רב תרבותיות והיהדות כדת הומניסטית.
 2. סיור במאה שערים – ננסה להיכנס לראשו של נער חרדי תוך יצירת אמפתיה וביקורת כאחד, ונסייר בשכונה ובסביבותיה במטרה להכיר את הרחוב החרדי.
 3. סיור בהר הרצל – נפגוש את הזהות הישראלית דרך חלקות פחות מוכרות בהר הרצל, שם נדון בקבוצות מיעוט ויחס החברה אליהן ונבחן את השינויים שעברה החברה בין הקולקטיבי לפרטי.
סיורים וסדנאות בירושלים

סיורים בתל אביב

 1. סיור בחצר האחוריתהסיור באיזור התחנה המרכזית החדשה מאפשר הצצה לעולם אחר: פערים חברתיים בוטים ומנכרי עיניים, תופעת העובדים הזרים, פליטים ומבקשי מקלט ועבדות נשים – מצויים כולם ברדיוס של כמה מאות מטרים, באחד האיזורים הסואנים ביותר במדינה.
 2. משחק משימות – דרך משימות מהנות במרכז ת”א נכיר ונדבר על התרבות בת”א ובישראל ומה ההבדל בין “מדינת ת”א” לישוב שלנו.
חינוך לערכים - סיורים

סיורים בחיפה

 1. “ממרכז הכרמל לשכונת הדר” – חיפה היא עיר שהפערים החברתיים-כלכליים בה מקבלים ביטוי מובהק בנוף. נתחלק לחוליות חקר ונערוך השוואה בין מרכז הכרמל, לבין מי שגר בשכונת הדר.
 2. סיור החברה החרדית בקריית ויז’ניץ – ניפגש עם הקהילה החרדית בעיר, נטייל ברחובותיה ונעסוק בשאלות על חברה של קהילות נפרדות, סולידריות וחיים משותפים.
 3. סיור החברה הערבית בואדי ניסנאס – נכיר את חיפה כעיר משותפת. יחד עם אמנות הרחוב בשכונה ומפגש עם האנשים, נכיר יוותר את הציבור הערבי בישראל, ומהם הדילמות שעומדות בפניהם.
מערכי שיעור קורונה

סיורים באזור הצפון

 1. משחק המשימות בעכונכיר את עכו דרך הרגליים ונחווה קיום משותף בכל החושים: שיחות עם הרוכלים, ריחות השוק, תצפית החומות מול הים וכמובן קולות המואזין.
 2. סיור בטבריה – נערוך סיור בעיר שעברה תהליכים חברתיים בשנים האחרונות. בנוסף, נדבר על המציאות חברתית-כלכלית בטבריה ועל האנשים שעוסקים באקטיביזם מקומי.
 3. חדש! סיור אקולוגי בקיבוץ פלךבסיור נבין את הקשר בין משבר האקלים לבחירות היום-יומיות שלנו, נכיר פתרונות חקלאיים וטכנולוגיים חדשניים ונחשוב איך אנחנו יכולים לחבר אותם לחיים.
סיורים ערכיים בעכו

סיורים באזור הדרום

 1. סיור בשדרותנכיר את העבר שדרות דרך מאבקים מקומיים מהשנים האחרונות לשיפור העיר.
סיורים ערכיים בפריפריה - חינוך לערכים

ליצירת קשר ופרטים נוספים:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מערכי שיעור ותוכן בחינם!

דילוג לתוכן